Agent vanzari - Chisinau, de la 15000 lei

Angajăm:

Alătură-te echipei noastre Kasteel și devino agent de vânzări într-unul dintre cele mai dinamice domenii în construcții care sunt acoperișurile.

Oferim un mediu de lucru dinamic, o echipă profesionistă și oportunități de dezvoltare profesională.

Ești pasionat de vânzări, ai abilități  de comunicare și vrei să faci parte dintr-o companie în plină dezvoltare, te așteptăm cu entuziasm să aplici pentru poziția de agent de vânzări.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea bazei de date;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție.

Cerințe:

  • Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
  • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B.

Constituie un avantaj:
Experiență în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj.

Oferim:

  • Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări);
  • Resurse necesare pentru un lucru;
  • Automobil de serviciu, telefon;
  • Program de lucru: Ln - Vn (8:30-17:30);
  • Posibilitatea de a influența singur salariul.

Trimite-ne CV-ul, împreună cu poza ta și câteva rânduri despre tine și de ce ți-ar plăcea să lucrezi cu noi la adresa de email: info.kasteel@mail.ru.

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi!

Tel.: 068 680 032

E-mail: info.kasteel@mail.ru
Telefon: 068680032

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть