Vânzător în salon de mobilă capitonată

Angajam:

Salonul nostru de mobilă capitonată este în căutarea unui vânzător dedicat și pasionat de design interior pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Consilierea clienților în alegerea mobilei potrivite pentru nevoile și stilul lor.
  • Prezentarea și promovarea produselor din magazin.
  • Înregistrarea vânzărilor și gestionarea tranzacțiilor financiare.
  • Menținerea unui mediu curat și organizat în magazin.
  • Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de vânzări.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul mobilei.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Cunoștințe de bază despre design interior și mobilă capitonată.
  • Punctualitate, responsabilitate și o atitudine pozitivă.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, cu posibilitatea de bonusuri în funcție de performanță.
  • Mediu de lucru plăcut și echipă profesionistă.
  • Reduceri pentru angajați la produsele din magazin.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

Pentru detalii ne gasiti la numarul 076-77-21-77 (Anatolie).

Telefon: 0-76-77-21-77
Persoana de contact: Anatolie
E-mail: director@diamanti.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть