Manager Vânzări (fără experiență)

Angajăm

Alătură-te echipei noastre dinamice și ai ocazia să îți pui în valoare cunoștințele și experiența în domeniul vânzărilor.

Dacă ești o persoană pasionată de interacțiunea cu clienții și ai o abilitate în atingerea obiectivelor, acesta este locul potrivit pentru tine.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Consultarea clienților la telefon, oficiu și elaborarea ofertelor;
  • Cunoșterea gamei de produse, caracteristicile tehnice.
  • Participa activ in cautarea noilor clienti;
  • Negocierea contractelor și semnarea acestora.

Cerințe:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări;
  • Planificarea și coordonarea activităților;
  • Cunostinte de a negocia și de a convinge;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi.

Oferim:

  • Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vanzari;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Dezvoltare profesională
  • Program de lucru: Luni - Vineri (8:30-17:30).

Trimite-ne CV-ul, împreună cu poza ta și câteva rânduri despre tine și de ce ți-ar plăcea să lucrezi cu noi la adresa de email: info.kasteel@mail.ru
Tel.: 068 680 032.

E-mail: info.kasteel@mail.ru
068680032

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть