Manager Vânzări

Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Compania noastră este în cautarea unui Manager-Vânzări, interesat a se alătura echipei noastre. Managerul Vânzări va fi responsabil pentru dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și îndeplinirea obiectivelor de vânzări ale companiei.

Responsabilități:

  • Identificarea potențialilor clienți în vederea creșterii portofoliului de clienți.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele companiei.
  • Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și identificarea oportunităților de vânzare suplimentare.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele de piață.
  • Pregătirea și prezentarea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale.

Cerințe:

  • Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj).
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Orientare către rezultate.
  • Abilități de planificare și organizare, cu atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual.
  • Atitudine responsabilă, spirit de inițiativă.
  • Cunoștințe de operare PC și abilități de lucru cu Microsoft Office.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile (salariu de bază + premii în funcție de rezultatele obținute).
  • Birou confortabil.
  • Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00.
  • Lucrul intr-un colectiv prietenos si dinamic.
  • Posibilitatea de creștere în companie.
  • Amplasarea geografică a locului de muncă: mun. Chișinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronica: info@migdal.md; hr@migdal.md.

E-mail: info@migdal.md / hr@migdal.md
Telefon: 068026656
Web: www.migdal.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть