Manager vânzări (de la 23 000 lei)

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera in spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de:

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera in spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de un profesionist care se se regasească în următoarele valori a culturii noastre corporative:
- calitate înaltă
- operativitate
- sinceritate
- devotament
- responsabilitate

Responsabilități:
- comunicare și identificarea necesităților a clientului;
- selectarea celei mai optime oferte pentru client;
- negocierea și semnarea contractului;
- monitorizarea,  executarea comenzii clientului;
- delegarea anumitor sarcinilor către alți colegi.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate;
- Cunoașterea limbilor română și rusă, fluent
- Minim 3 ani de experiență  în domeniu;
- Experiență în identificarea necesităților individuale a clientului
- Abilități analitice și organizaționale
- Gândire critică
- Flexibilitate
- Abilitățile de negociere și vânzare servicii
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
- Exemple din experienta pe care o aveți.

Pentru cel mai bun candidat noi vom oferi:

  • salariu de la 23 000 MDL
  • pachet social inclus + premii anuale
  • grafic de muncă: 5 zile în săptămână, de la 09.00-18.00,
  • instruiri din contul companiei compensarea cheltuielilor aferente serviciilor de telefonie mobilă
  • spațiu dotat pentru cafea / ceai, fructe proaspete din contul companiei
  • bibliotecă corporativă
  • cadouri la sărbători, inclusiv și pentru copii și evenimente corporative, cum fără ele?

Dacă aveți experiența în calitate de manager vînzări expediați CV-ul la adresa electronică: emigrare.hr@gmail.com, cu mențiunea ”Manager Vînzari ” și indicarea numărului telefonului de contact.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через