Angajăm:

Manager vânzări / Consultant (rame)

Compania "Artgranit"SRL angajeaza Manager pe vinzari /

Consultant in domeniul rame / baghete pentru tablouri, broderii, oglinzi.

Beneficii:
 - Pachet salarial motivant
-  Posibilitate de afirmare și creștere profesională;
 - Oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
- Ambianță plăcută și condiţii excelente de lucru într-o echipă tânără și dinamică.

Cerinte:
- Experienţa în vânzări constituie un avantaj
- Să fii punctual, responsabil și flexibil;
- Sa vorbești fluent limbile română și rusă;
- Să fii comunicabil și să-ți placă lucrul cu clienții;
- Sa fii axat pe rezultate;
- Studiile în domeniul artei constituie un avantaj dar nu sunt obligatorii;

Responsabilitati:
- Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei

Nu angajam pe perioada de vara sau citeva luni !!!

Persoanele interesate si care corespund cerintelor mentionate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email:  elena.gospodarenco@artgranit.md    / sau sa ne contactati la nr.de tel. 068410820

Vă așteptăm în Echipa noastră!

E-mail: elena.gospodarenco@artgranit.md
Telefon: 068410820

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Войти через