Manager Vânzări, Chișinău, filiala Ciocana

Compania RoofArt angajează:

Descoperă o oportunitate de carieră într-un domeniu în plină ascensiune!

Alătură-te echipei noastre Roofart și devino agent de vânzări într-unul dintre cele mai dinamice sectoare - acoperișurile.

Oferim un mediu de lucru dinamic, o echipă profesionistă, tânără, cu spiritul umorului și oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Dacă ești pasionat de vânzări, ai abilități excelente de comunicare și vrei să faci parte dintr-o companie în plină creștere, te așteptăm cu entuziasm să aplici pentru poziția de agent de vânzări Roofart.

Construiește-ți cariera cu noi și cucerește cerul alături de acoperișurile noastre inovatoare!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și menținerea bazei de date;
  • Crearea ofertelor pentru clienți;
  • Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție.

Cerințe:

  • Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
  • Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

Constituie un avantaj:

  • Experiență în vânzarea materialelor de construcție constituie un avantaj;
  • Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive;
  • Deținerea permisului de conducere categoria B.

Oferim:

  • Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
  • Resurse necesare pentru un lucru de performanță
  • Automobil de serviciu, laptop
  • Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr și prietenos

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi!

Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail:
marketing@roofart.md cu mențiunea „Manager vânzări”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть