Manager Vânzări Camioane

Angajăm:

TH Trucks este un holding internațional cu o istorie de peste 25 în ani industria camioanelor, ocupația de bază fiind distribuirea, comercializarea și serviciile post-vânzare a acestora. Avem oficii în 11 țări din Europa. În Republica Moldova suntem prezenți de 10 ani. Fiind o companie de profesioniști cu aspirații, creștem continuu și tu poți face la fel lângă noi și cu ajutorul nostru.

De ce TH Trucks?
  • Faci parte din echipa celui mai mare dealer de camioane DAF din Europa;
  • Training-uri în Romania, achitate integral de către companie;
  • Automobil de serviciu nou, cu 0 km la bord;
  • Tichete de masă;
  • Angajare oficială;
  • Salariu fix + % din vânzări.
Cerințe:
  • Permis categoria B;
  • Experiență în Vânzări de minim 1 an;
  • Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă.
Responsabilități:
  • Identificarea și abordarea clienților noi;
  • Menținerea legăturii cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora;
  • Suport post-vânzare a clienților;
  • Îndeplinirea targetului lunar/anual de vânzări;
  • Deplasări în teren.
Așteptăm CV-ul Dvs. la adresa:  popa.felicia.valeriu@gmail.com

Cei interesați de a face cunoștință prealabilă cu compania TH Trucks pot accesa paginile noastre Social Media:
Facebook: www.facebook.com/evwholding
Web: www.thtrucks.ro

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через