Manager vânzări B2B (10000 lei)

Angajăm:

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care să vă reprezinte, unde să aveți posibilitatea să vă afirmați și să vă dezvoltați profesional, vă invităm să aplicați la acest post de muncă. Veți lucra în o echipă de tineri cu inițiativă dar și cu experiență, o companie care se află în proces de extindere rapidă.

Responsabilități:

  • stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Informarea despre promoții și reduceri actuale;
  • promovarea produselor companiei;
  • identificarea și atragerea clienților noi.

Candidatul ideal:

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • cunoștințe de operare PC;
  • calități personale: abilități de comunicare și convingere, dinamic, spirit de inițiativă, responsabilitate;
  • experiența in domeniul vanzărilor la telefon este considerata un avantaj.

Programul de lucru: Luni- vineri 08:00-18:00
Adresa: Chișinau, str. Calea Ieșilor 10B
Adresa: Durlești, str. Tudor Valdimirescu

Vă rugam să expediați CV-ul la adresa: hr.naviresurs@gmail.com
Telefon de contact: 060669099

Telefon: 060669099
E-mail: hr.naviresurs@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть