Angajam:

Manager Suport Clienti

Echipa Midnight.Works este in cautarea unui Manager Suport Clienti pentru diverse sarcini zilnice de management Support si Mentenanta

Responsabilitati:
- Receptionarea email-urilor in cadrul client Support & Maintenance;
- De a raspunde intr-un mod profesionist si in timp util la reclamatiile, intrebarile si cererile clientilor;
- Cross selling;
- Lucrul cu baze de date, introducerea rapida si exacta a informatiei in baza de date.

Cerinte Tehnice:
- Cunoasterea limbei Engleze cel putin la nivel fluent, este obligatorie;
- Capacitate de prioritizare a sarcinilor, spirit de echipa, flexibilitate, abilitati de tehnoredactare;
- Utilizator PC nivel mediu;
- Constituie un avantaj experienta suplimentara in activitati de customer support si traduceri.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Angajare oficiala, pachet social;
- Grafic de munca: Luni-Vineri , orele 9.00-18.00.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa hr@midnight.works     indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть