Suntem un magazin online ce comercializează peste 210000 de produse din categoria Beauty :)
Activitatea noastră se desfășoară pe piața Europeana.
La momentul dat suntem în căutarea fetelor care sunt creative, responsabile și dornice de munca.
Avem nevoie de:

Manager Suport Clienți (Limba română și Limba rusă)

Cerințele noastre față de candidat:

  • Cunoașterea excelentă a limbii române și a limbii ruse;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție la detalii;

Responsabilități:

  • Preluarea sunetelor telefonice de la clienți;
  • Comunicarea cu clienții prin chat;
  • Consultarea clienților ce ține de produsele noastre pe site;

Ce oferim noi:

  • Lucrul alături de un colectiv tânăr și dinamic;
  • Program flexibil de lucru: 2 * 2  ;
  • Oferim posibilitatea de realizarea și creșterea profesională;

Vă așteptăm cu CV-ul dumneavoastră trimis pe adresa: cristina-russu@mail.r u
Sau puteți să ne contactați la numărul de telefon: +37368664464
Succes ;)

E-mail: cristina-russu@mail.ru
Telefon: +37368664464

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть