Manager Resurse Umane

Te așteptăm în echipa noastră:

Atribuții de lucru:

  • Recrutează şi selectează personalul in conformitate cu procedurile şi politica de resurse umane a companiei.
  • Coordonează şi participă la implementarea proiectelor specifice dezvoltării personalului.
  • Executarea întregului proces de angajare/eliberare a angajaților
  • Perfectarea tuturor documentelor necesare (ordine, contracte de muncă, fișe de post, Registre, tabele de pontaj etc.)
  • Asigurarea formării și perfecționării personalului.
  • Instructiuni de lucru cu descrierea proceselor pentru desfasurarea normala a tuturor activitatilor.
  • Alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de motivare, menținere și dezvoltare a personalului.
  • Respectarea strictă a legislației și actelor normative în vigoare.
  • Întocmirea documentației a circuitului documentar specific activității departamentului resurse umane, completarea formularelor de strictă evidență.
  • În sarcinile adiționale vor fi incluse evidența, controlul și gestionarea întregului proces de recrutare, selectare și intervievare a personalului companiei.
  • Alte sarcini ce țin de departamentul RU.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă
  • Abilități de comunicare cu echipa
  • Cunoasterea codului muncii
  • Orientare spre rezultat, dorință de a influență asupra nivelului remunerării
  • Energic, responsabil, organizat, comunicabil
  • Studii superioare
  • Salariu: 16.000 (creat din salariu de baza, indicatori de performanta si salariul al 13-lea)

Beneficii

  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
  • Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)

Te ajutăm sa ajungi la noi, acceseaza link-ul: https://youtube.com/shorts/nHocG9kYzcI?si=bh7qlZ3kM2iznGya

E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
076767906

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть