AdCenter este o companie de Digital Marketing, ce colaboreaza cu multe brand-uri locale si internationale renumite. Dorim sa ne extindem echipa, cautam un coleg sau o colega pe pozitia de:

Manager relatii cu clientii

Cautam:

  • Ceva experienta in marketing;
  • Cunoastinte in piata digitala si canalele de marketing;
  • Spirit analitic si abilitati de comunicare dezvolatate;
  • Limbi vorbite: romana si engleza, rusa (optional).

Responsabilitati:

  • Relationarea cu clientii in vederea identificarii serviciilor solicitate;
  • Negocierea cu clientii noi si clientii existenti in procesul de promovare a serviciilor oferite;
  • Consultarea clientilor in formarea unor strategii de marketing;
  • Identificarea, impreuna cu echipa, solutiilor individuale pentru client;
  • Livrarea serviciilor in termen catre client;
  • Livrarea raporturilor lunare pentru clientii gestionati;

Oferim:

  • Salariu bunicel + bonusuri;
  • Program de adaptare;
  • Cursuri de formare si instrumente de dezvoltare permanenta;
  • Interactiune cu branduri internationale;
  • Activitate / experienta in proiecte internationale;
  • O echipa fantastica de colegi ;)

Asteptam cv-ul tau la adresa:
manager@prohr.md

E-mail: manager@prohr.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через