Compania producătoare de mobilier tapițat „Max & Furniture” anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Manager relații cu clienții (vorbitor de limba engleză)

Compania oferă:
- salariu de 4 000 lei pentru perioada de instruire și salariu stabil de 6 000 lei după încheierea cu succes a acesteia;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- inițiere în specificul activității și ulterior încadrare deplină în muncă;
- transport gratuit pînă la ușa biroului;
- condiții bune de muncă și un colectiv extraordinar;
- program de lucru: 8.00-17.00 (de luni pînă vineri).

Cerințe față de candidat:
- dorință de a munci alături de o echipă tînără și dinamică;
- fluență în limbile engleză și rusă.

Responsabilități principale:
- analiza și înregistrarea comenzilor primite;
- planificarea exporturilor;
- pregătirea documentelor de însoțire a mărfurilor exportate.

Dacă nu ai experiența necesară te vom învăța să gestionezi cu grijă informația și să comunici eficient și binevoitor cu clienții.

Cauți un job stabil cu oportunități de dezvoltare? La noi vei avea de la cine învăța! Echipa noastră a trecut prin mai multe etape de dezvoltare și a acumulat o vastă experiență pe care este gata să o împarte cu tine.

Dacă îți dorești să lucrezi alături de adevărați profesioniști vino la noi să faci parte din cea mai bună echipă!

E-mail: hr@mf.md
Telefon:  069900910

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть