Manager Relații Clienți

Angajăm:

Căutăm persoane proactive capabile să adopte abordări ieșite din tipare și să depună un efort maxim pentru a obține SUPER-rezultate care să fie recompensate cu un SUPER-premiu.

Vă îndemnăm să studiați cu atenție profilul acestei poziții înainte de a aplica pentru ea.

Responsabilități:

  • vînzarea produselor și serviciilor companiei către clienții fideli și cei noi (70% din timpul de lucru fiind destinat apelurilor telefonice, iar 30% revenindu-le întîlnirilor față în față cu clienții);
  • acordarea de asistență clienților filialei în procesul desfășurării activității comerciale și în activitatea lor pe piețele financiare;
  • organizarea și desfășurarea de evenimente (inclusiv în scop de instruire) și prezentări pentru clienții companiei.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • experiență în vînzări (experiența anterioară în domeniul financiar, al vînzărilor sau al oferirii de consultanță clienților ar fi binevenită);
  • abilități de comunicare, exprimare corectă, capacitatea de a realiza o comunicare telefonică eficientă;
  • experiență în activitatea pe piețele financiare;
  • experiență în realizarea activității comerciale în mod independent (trading);
  • experiență în organizarea și desfășurarea prezentărilor și cursurilor de instruire.

Program de lucru: 10.00-19.00 (de luni pînă vineri).
Salariu: 1500$

Oferim:

  • post de muncă în cadrul unei companii stabile și solide reprezentînd un brand renumit;
  • angajare cu condiția promovării cu succes a unei perioade de probă de 3 luni;
  • un salariu oficial și transparent;
  • posibilitatea de a ridica partea variabilă a salariului deja după prima lună lucrată;
  • oportunități de avansare atît în cadrul filialei, cît și la nivelul întregii companii;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști;
  • un birou modern.

Telefon: 067757522
Persoana de contact: Valeh Sahiev
E-mail: valeh.shahiev@forexclub.org
Web: https://kishinev.fxclub.org/

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть