Compania StarNet este unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Manager Relații Clienți Corporativi

Responsabilităţi:
• Vânzarea soluţiilor şi serviciilor companiei;
• Asigură consultanţă de specialitate;
• Monitorizează competiţia şi evoluţia pieţei în domeniul;
• Asigură informarea clienţilor existenţi cu noile oferte comerciale.

Cerinţe:
• Studii superioare (preferabil profil economic);
• Experienţă în domeniul vânzărilor pe segmentul B2B;
• Cunoştinţe solide MS Office;
• Permis de conducere B.

Compania oferă un pachet salarial motivant (15.000 lei cu perspectivă de creştere) și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md    cu specificarea postului – Manager Relaţii Clienţi Corporativi.
Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

E-mail: hr@starnet.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть