Angajăm:

Manager relație clienți - de la 800 euro + bonusuri extra - urgent!

Cunoști limba italiană?
Atunci vino la noi în echipă.

Experiența nu este necesară, doar dorința de a învăța.

Cerințe:
Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;
Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii;
Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;

Descrierea jobului:
• Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a promova, a convinge și a vinde produse și servicii;
• Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate;

Ce îți oferim:
• Training profesional specializat;
• Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
• Program de lucru flexibil;
• Salariu fix și bonus pentru performanță;
• Teambuilding-uri periodice, concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa.

Salariu în mediu de 800 Eur lunar.

Trimite-ne CV-ul tău la envirotech.hiring@gmail.com   și vom lua legătura cu tine.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть