Manager Regional

Angajăm:

Responsabilități de bază:
* Coordonarea activității magazinelor din zona alocată;
* Participarea activă la deschiderile/relocările de magazine în zona alocată;
* Să organizeze şi să participe la inventarieri în magazin;
* Să propună acţiuni pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
* Să monitorizeze  îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinelor ativitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate,  cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc.

Cerințe:
* Studii medii sau superioare – economie, comerț, administrare;
* Experiență în vânzări sau într-un post similar.
* Comunicare fluentă în limba română și rusă;
* Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă.
* Permis de conducere categoria B, automobil propriu;
* Cunoștințe de operare cu PC- Microsoft Office, programa UNA.

Garantam:
* Salariul atractiv și achitat în termen;
* Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică;
* Perspectivă de creștere în carieră;

Noi ne rezervăm dreptul să contactăm doar candidații care corespund cerințelor.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: zubenco.denis@imensitate.md     , indicând FUNCŢIA pentru care aplică.

E-mail:   zubenco.denis@imensitate.md

Tel: 062057555

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через