Manager recepție comenzi (domeniul mobilier)

Compania Unicompro SRL distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

RESPONSABILITĂȚI

  • Primirea comenzilor;
  • Întocmirea hărților de croit pntru debitarea PAL-ului;
  • Monitorizarea vînzărilor;
  • Comunicarea ofertelor existente și mentinerea relațiilor de parteneriat;
  • Plasarea comenzilor în execuție.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

  • Cunoașterea limbii române și rusă;
  • Studii superioare sau medii într-un domeniu tehnic;
  • Cunoștințe avansate Excel, 1C, AutoCad (Basis este un avantaj);
  • Cunoștințe în domeniul mobilierului reprezintă un avantaj;
  • Abilități de comunicare;
  • Dorința de activa pe termen lung în companie.

COMPANIA OFERĂ:

  • angajare oficială;
  • asistentă în perioada de probă;
  • Instruire gratuită;
  • pachet social complet;
  • activitate într-un colectiv tânăr cu perspective mari.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@venni.md.
Telefon: 069080359

DATE CONTACT:
Unicompro SRL
www.dekada-partners.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть