Compania ”Alir Comerț” SRL unul din cei mai mari distribuitori de veselă profesională de marcă Luminarc, Pyrex anunță concurs pentru suplinirea funcție:

Manager promovare brand

Compania ALIR COMERȚ activează pe piața Republicii Moldova în decurs de 17 ani. Noi suntem în creștere permanentă, de aceea avem nevoie de un angajat cu dorință de dezvoltare profesională, cu idei creative care ne-ar ajuta în atingerea scupului propus. Dacă TU ești cel de care avem nevoie, atunci nu ezita să faci parte din echipa noastră chiar astăzi!

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de profil (economie/marketing);
  • Experiență în domeniul brand-managementului, managementului vânzări și marketingului;
  • Experiență în promovarea unui nou brand pe piață;
  • Abilități de negogiere;
  • Experiență în organizarea prezentărilor (abilități în arta prezentării);
  • Persoană energică, orientată spre rezultat, responsabilă, cu spirit de inițiativă și creativitate

Responsabilități:

  • Gestionarea brandului/brandurilor pe un termen lung;
  • Asigurarea respectării obiectivelor de vânzări pentru toate categoriile de client;
  • Analiza concurenților, analiza prezenței în centrele comerciale în comparație cu concurenții;
  • Desfășurarea prezentărilor/negocierilor cu clienții;
  • Elaborarea documentației necesare (rapoarte, analize).

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Botanica;
  • Regim de lucru- luni-vineri de la 8.30 până la 17.30 (pauză de masă 1 oră) sâmbătă, duminică- zile libere;
  • Salariu decent,achitat fără de întârzieri cu ajustare pe parcursul anului;
  • Masa este achitată din contul companiei;
  •  Pachet social deplin;
  • Colectiv pritenos și conducători obiectivi!

Te așteptăm în echipa noastră! Nu ezita, expediază Cv-ul la adresa electronică: konkurs.HR@yandex.ru    OBLIGATORIU indicând funcția pentru care pretinzi.

Pentru a face cunoștință cu compania noastră puteți accesa  site-ul  http://www.alir.md/

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть