FinComBank - Banca de Finante si Comert SA angajează

Manager Proiecte

Responsabilități de bază:

  • Gestionarea proiectelor, inclusiv în domeniul IT;
  • Definirea obiectivelor și monitorizarea perimetrului de implementare;
  • Formarea și gestionarea bugetului, inclusiv a resurselor alocate;
  • Conducerea eficientă a echipei pentru a contribui la atingerea obiectivelor;
  • Identificarea și administrarea riscurilor aferente;
  • Asigurarea durabilității și sustenabilității proiectului.

Cerințe/Abilități necesare:

  • Certificare în domeniul PM;
  • Experiență în implementarea proiectelor;
  • Capacitate de analiză și focus pe rezultat;
  • Capacitate de a gestiona mai multe proiecte concomitent;
  • Abilități organizaționale, planificare și inițiativă;
  • Flexibilitate și inovație;
  • Utilizator avansat PC.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Program de muncă full-time, vineri – program de muncă redus;
  • Program individual de dezvoltare profesională și dezvoltare în carieră.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через