Agent comercial, fara experienta

Îți place să vinzi și să comunici, îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, profesional? Vino în echipa Kasteel unde vei avea șanse reale de a crește profesional într-o companie stabilă.

Descrierea jobului

  • Vei cunoaște produsele din portofoliu pentru a-i ajuta pe clienți să aleagă materialul potrivit;
  • Calcularea necesarului de materiale, negocierea și efectuarea ofertelor;
  • Deplasarea la domiciliul clienților pentru consultare și luarea mărimilor exacte la acoperiș;
  • Vei gestiona și dezvolta o bază de clienți.

Cerințe:

  • Să fii orientat către client;
  • Respectarea planului de vînzări;
  • Permis de conducere categoria B.

Avantaje:

  • Experiența în vânzarea materialelor de construcție sau cunoștințe de calcul constituie un avantaj.

Pachet de beneficii oferit:

  • Salariu fix + comision din vânzări.
  • Necesarul pentru a face treabă bine.
  • Bonusuri stimulative, în funcție de realizări.
  • Mașină de serviciu.
  • Telefon de serviciu.
  • Mediu de lucru profesionist și prietenos.

Suport pentru vanzare: consultanță tehnică, planificare strategică și asistență in vânzare, materiale de prezentare etc.
Program: 5 zile pe săptămână, între 08.30 și 17.30.

Compania noastră continuă să crească, oferindu-ți șanse noi de vânzare și potențial crescut de câștig.

E-mail: info.kasteel@mail.ru
Telefon: 068680032

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть