Manager pe produse - Product Manager

Timac Agro East SRL - parte a grupului Roullier.

Este o companie specializată în nutriția vegetală, oferind soluții nutriționale eficiente adaptate la problematicile solului, plantelor, condițiilor meteo, fermierilor etc. și îngrășăminte cu specificități nutriționale unice, patentate la nivel european și omologate la nivel național.

* Vor fi contactate doar persoanele selectate.Cerințe

  • Cunoștinte aprofundate de Marketing;
  • Absolvent al Facultății de Agricultura sau Horticultura;
  • Excelente abilitați de comunicare, interrelationare și prezentare;
  • Capacitatea de a susține prezentări în public;
  • Abilităţi de trainer, organizare şi prioritizare;
  • Foarte buna orientare către învățare și studiu;
  • Persoana orientata către rezultate și cu simt antreprenorial;
  • Foarte buna capacitate de analiză şi sinteză;
  • Rezistenta la stres;
  • Foarte bune cunoștinte ale pachetului MS Office;
  • Cunosterea limbii engleze la nivel conversațional reprezintă o condiție obligatorie, cunosterea limbii franceze reprezintă un avantaj;
  • Permis categoria B și disponibilitatea de a călători în tara și peste hotare.

Responsabilități

  • Oferirea suportului tehnic pentru echipa de vânzări;
  • Însoțirea reprezentanților comerciali la fermieri în vizitele de vânzare;
  • Realizarea și susținerea trainingurilor tehnice pentru forță de vânzări (pentru produse și culturile agricole);
  • Realizarea și susținerea de prezentări în cadrul simpozioanelor pentru fermieri sau forță de vânzări a distribuției;
  • Contribuie la adaptarea mixului de marketing astfel încât Timac să realizeze obiectivele de vânzări;
  • Urmărește apariția de produse noi/piață, preturile și poziționările produselor concurente, uzanțele comerciale din piață;
  • Se implica în crearea de materiale ajutătoare forței de vânzări- kituri tehnice, pliante, kituri marketing.

Din partea companiei

  • Programe de instruire și dezvoltare atât în cadrul companiei cât și peste hotarele tarii;
  • Salariu competitive;
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare;
  • Mașina și telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română la adresa electronică: officemd@ro.timacagro.com.
Telefon de contact: 022 99 78 70 / 076037732

* Vor fi contactate doar persoanele selectate.

E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 0 22 99 78 70 / 076037732

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть