Manager Vânzări

Conceptele noastre cheie sunt Inovație de ultimă generație și Grijă pentru Pacienți.
La Dentus Dentino zâmbim împreună cu pacienții care ne sunt alături. Ne asigurăm de siguranța confortului și încrederea pe care zilnic o oferim. Aici fiecare este întâmpinat cu buna dispoziție și tratat cu respect. Suntem bucuroși să ne extindem echipa cu persoane talentate, entuziaste care sunt gata să îmbrățișeze aspirațiile noastre de a fi recunoscuți ca cea mai sigură și prosperă Clinică Stomatologică din țară.

Dentus Dentino este mai mult decât o Clinică Stomatologică.
Este locul unde Oamenii, zilnic, își regăsesc Zâmbetul și motive în plus de a fi mai fericiți și mai sănătoși.

Evoluează și tu profesional alături de o echipă solidă și profesionistă.

Te invităm în echipa noastră în calitate de Manager Vânzări dacă te regăsești în cerințele de mai jos:

Atribuții:

  • Identifică și atrage potențialii parteneri pentru colaborare (Clinici și Cabinete Stomatologice) în vederea încheierii Acordurilor de colaborare;
  • Demarează și menține un dialog continuu de parteneriat cu Stomatologiile din țară ce sunt interesați de achiziționarea produselor stomatologice.
  • Elaborează Acordurile de colaborare cu partenerii clinicii, participă la negocierea acestora și coordonează implementarea acestora.
  • Gestionează portofoliul de clienți (Clinici și Cabinete stomatologice);
  • Elaborează, actualizează și gestionează lista de distribuție a produselor;
  • Elaborează materialele de comunicare destinate potențialilor clienți și organizează, împreună cu echipa de Marketing, evenimente de atragere a noilor parteneri.

Cerințe:

  • Cunoștințe temeinice în domeniul marketing, atragerea clienților;
  • Experiența anterioară în domeniul vânzărilor/negocierea contractelor (min. 2 ani);
  • Experiență în domeniul stomatologic – reprezintă un avantaj;
  • Atitudine profesionistă, nivel înalt de responsabilitate și disciplină;
  • Spirit de echipă, abilitate de a negocia și de a identifica soluții;
  • Viziune strategică, abilități analitice, gândire creativă.

Condiții:

  • Posibilități de dezvoltare;
  • Mediu profesionist de lucru;
  • Salariu motivant.

Te așteptăm în cea mai modernă Clinică Stomatologică din Chișinău!

Dacă știi că acest rol este pentru tine, expediază acum CV-ul la:
hr@dentus.md
tel: +(373) 68 797 799
Mun. Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4

E-mail: hr@dentus.md
Telefon: +(373) 68 797 799, Tatiana
Chișinău, str. Gheorghe Asachi 4
www.dentus.md
www.dentino.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳