Angajăm:

Manager Parteneri

CERINTE:

  • Studii de specialitate;
  • Cunoasterea la nivel de utilizator al computerului;
  • Abilitati de comunicare si negocieri, initiativa, orientare spre rezultat;
  • Experienta in vanzari cu parteneri business, minim 2 ani;
  • Disciplina si nivel inalt de cultura generala;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa;
  • Automobil propriu si permis de conducere.

RESPONSABILITATI:

  • Stabilirea contactului, negocierea si incheierea contractelor de colaborare cu persoanele juridice, care doresc sa vinda produse sau servicii in credit;
  • Organizarea intilnirilor externe, preponderent la sediul clientului;
  • Promovarea si vanzarea serviciilor financiare ale companiei;
  • Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de parteneri;
  • Consultarea si asistarea angajatilor partenerilor in procesul de creditare.

OFERIM:

  • Pachet social complet si contract individual de munca;
  • Remunerare atractiva, achitata  de 2 ori pe luna: salariu fix 10000 lei + bonus din vinzari;
  • Mediu de lucru modern, colectiv tinar si prietenos.

Program de lucru: 09.00 – 18.00, la adresa: mun. Chișinău, str. Ion Creangă 5/3.

Cei interesati pot trimite CV (obligator cu foto) la adresa e-mail: creditbun@gmail.com
Confidentialitatea aplicarilor este garantata. Numai persoanele selectate vor fi contactate.
Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть