Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia:

Manager operatiuni vamale (Orhei)

Viitorul angajat se va ocupa de operatiunile vamale.

Responsabilitati:
- Pregateste dosarele transporturilor cu toate documentele aferente in vederea obtinerii liberului de vama;
- Pastreaza legatura cu lucratorii vamali in vederea realizarii la timp a importurilor/exporturilor;
- Solicita si urmareste plata taxelor aferente;
- Participa la verificarile fizice in vama;
- Pastreaza legatura cu angajati pentru obtinerea documentelor in timp util;
- Tine evidenta platilor necesare.

Cerinte:
- Cunostinte in domeniul vamal si de legislatie specifica;
- Bune cunostinte de limba romana;
- Bune abilitati de comunicare verbala;
- Cursuri de pregatire declarant vamal reprezinta un avantaj;
- Studii superioare finalizate;
- Capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectare a termenelor stabilite;
- Cunostinte pachet Microsoft Office, in special Excel;

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Sansa de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara;
- Masa si transport gratuit

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa : hr@maestro-nut.com  , indicând pozitia pentru care aplica. Telefon de contact 079922333

E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть