Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de:

Manager oficiu

Responsabilitati:
- Preluarea si transmiterea mesajelor telefonice din exterior,
- Expedierea, primirea si distribuirea corespondentei,
- Intocmirea corespondentei de afaceri,
- Organizarea intilnirilor de afaceri,
- Intocmirea proceselor-verbale ale sedintelor in cadrul companiei,
- Pregatirea documentelor pentru calatoriile in scopuri de afaceri a angajatilor companiei (bilete de avion, bronare hotel, asigurari s.a.)
- Pregatirea documentelor pentru intocmirea invitatiilor si vizelor pentru oaspetii companiei,
- Mentenanta oficiului ( comandare apa, ceai, cafea)
- Asistarea directorului in activitatea zilnica.

Cerinte fata de candidati:
- Experienta de lucru in pozitie similara – constituie un avantaj,
- Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa,
- Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze,
- Abilitati de lucru la PC ( Word, Excel, PowerPoint)
- Abilitati de lucru cu tehnica de birou,
- Abilitatea de a invata repede,
- Rezistenta la stres in conditii de conflicte si lipsa de timp,
- Atentie, responsabilitate, punctualitate, rapiditate.

CE NU CUNOASTETI VA INVATAM NOI!!!!!!!!

Ce oferim noi:
*Loc de munca stabil
*Salariu motivant si achitat la timp
*Un mediu de lucru provocator
*Instruire gratuita
*Masa gratuita
*Birou comfortabil

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax: 022-21-21-14 / e-mail: hr@maestro-nut.com . Tel.: 079922333

E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333
Fax: 022-21-21-14

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть