Noi suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Manager Marketing

Responsabilități:
- Asigură realizarea planului de marketing;
- Participă la elaborarea și promovarea serviciilor noi lansate;
- Realizează diverse evenimente de promovare a serviciilor și imaginii companiei;
- Participă la elaborarea materialelor promoționale și informative pe suport fizic sau electronic;
- Colaborează cu specialiștii de design la realizarea materialelor publicitare: pliante, broșuri, afișe, anunțuri publicitare, bannere online/offline etc;
- Participă la crearea contentului pe rețelele de socializare;
- Elaborează media kit-uri, articole, interviuri  în sursele de informare în masă (reviste, pagini web, etc.).

Cerinţele:
- Studii superioare finisate;
- Experiență relevantă în vânzări și marketing;
- Permis de conducere categoria B;
- Experiența de lucru în domeniul prestării serviciilor medicale - va constitui un avantaj;
- Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă și engleză.

Beneficii:
- 50% reducere la toate serviciile companiei;

- Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
- Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
- Telefonie mobilă corporativă;
- Grafic de lucru: luni-vineri;
- Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть