Manager marketing

 Compania anunță un concurs pentru ocuparea unui post vacant
   Marketer digital / Manager  marketing

Așteptările noastre de la candidat:

  •  Mentalitate analitică cu o doză sănătoasă de creativitate, consistență, inițiativă;
  •  Experiență în crearea și întreținerea conținutului digital (marketing de conținut, inclusiv formate video și  interactive);
  •  Abilități de comunicare, atenție, intenție;

Cerințele noastre pentru candidat:

  •  Studii superiore, de preferință în marketing;
  •  Cunoștință de limbă română și rusă ;
  •  Înțelegerea tendințelor cheie și a tendințelor în dezvoltarea marketingului digital;
  •  Experiență în atragerea traficului de pe canalele de internet și creșterea eficienței publicității digitale;
  •  Experiență în crearea și sprijinirea conținutului digital (marketing de conținut), inclusiv formate video și interactive;
  •  Experiență în evaluarea eficienței canalelor de internet, capacitatea de a colecta date din campaniile publicitare și de a analiza rapoarte;
  •  Abilitatea de a dezvolta strategii de marketing, atât globale timp de 1-3 ani, cât și locale timp de 1-6 luni;
  •  Cunoașterea Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Bitrix24, FB Pixel ;
  •  Experiență sigură în analiza site-urilor web, aplicații mobile, experiență în planificarea mass-media și campanii publicitare;
  •  Abilitatea de a crea activități eficiente pe Internet;
  •  Competența computerului la nivelul unui utilizator încrezător;

 Responsabilitati principale:

  •   Formarea și implementarea strategiei digitale a companiei;
  •  Interacțiunea cu toate unitățile de afaceri (sau aplicabile) ale companiei și funcțiile cheie în cadrul proiectelor privind soluțiile digitale;
  •  Organizarea și optimizarea surselor de atracție a traficului, căutarea de noi canale și instrumente digitale eficiente;
  •  Promovare online: SEO, publicitate contextuală;
  •  Campanii vizate pe Facebook, Instagram;
  •  Administrarea site-ului web (farmacie online): crearea de bannere, campanii publicitare, concepte;
  •  Crearea  ideilor noi și creative pentru o companie de publicitate;
  •  Promovarea mărcii în rețelele sociale: Facebook, Instagram, YouTube. VK, Telregram. Controlul producției de conținut. Actualizarea informațiilor și a știrilor;
  •  Implementarea unei campanii de publicitate online, cooperare cu bloggeri și lideri de opinie, promovare pe YouTube;
  •  Pregătirea prezentărilor și raportarea către conducere;

Compania oferă: Dacă aveți nevoie de un loc de muncă interesant într-o companie farmaceutică în continuă dezvoltare și oferta noastră este interesantă, trimiteți CV-ul cu detalii de contact și nivelul salariului dorit
                                                   e-mail: hr@farmina.md
                                 Deveniți parte a echipei noastre profesionale!

Телефон: 078747445; 069062121
Контактное лицо: Manager HR
E-mail: hr@farmina.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через