Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, deja de 3 ani, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Manager Marketing

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
  • Cercetarea de marketing și elaborarea recomandărilor practice;
  • Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor.
  • Planificarea, elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
  • Crearea propunerilor și evenimentelor în vederea creșterii compatitivității produselor și serviciilor întreprinderii;
  • Organizarea campaniilor de reclamă, lucrul cu Mass Media pe toate direcțiile (Rețele sociale de tip Facebook, etc., radio, televiziune);
  • Analiza pieței, comunicare cu clienții permanenți în vederea implementării a noi mecanisme pentru promovarea brandului;
  • Căutarea și elaborarea a noi instrumente și mecanisme pentru promovarea produselor.
  • Asistența informațională a vânzărilor, lucrul cu reclamațiile clienților.
  •  Analiza pieții.

Cerinte:

  • Cunostințe solide în domeniul marketingului tradițional: analiza pieții, promovare imagine și produs, branding;
  • Cunoștințe relevante în domeniul marketingului online inclusiv social media.
  • Experiență  de activitate în domeniu 3 ani;
  • Abilități de comunicare;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă nivel avansat, limba engleza constituie un avanta;
  • Abilități de lucru în WORD, EXCEL, INTERNET;
  • Abilitatea de lucru în Adobe Photoshop, Corel Draw constituie un avantaj;
  • Reprezentativ, aranjat, punctual;
  • Studii în domeniul Marketingului / Vinzarilor;
  • Experiență de lucru cu un volum mare de informații, lucrul cu documentele;
  • Persoană orientată spre rezolvarea problemelor și luarea deciziei în timp scurt;
  • Responsabilitate, Punctualitate, Devotament;
  • Cursuri/cunoștințe suplimentare în domeniu vor constitui un avantaj;
  • Permis de conducere cat. B

Compania oferă:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Pachet social complet;
4. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii:l Manager SP 069400949 Tatiana
Email: lamamuca-ru@mail.ru

Telefon: 069400949
E-mail: lamamuca-ru@mail.ru

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть