Dacă cauți NU un simplu job, dar vreai creștere profesională și
o echipă extraordinară, atunci aplică CV-ul ACUM!

Manager Marketing

Candidatul ideal:

  • Studii superioare in marketing;
  • Experienta in domeniu minim – 3 ani;
  • Cunoasterea limbii romane si ruse – nivel avansat.

Responsabilitati:

  • Elaborarea si implimentarea strategiilor de marketing;
  • Elaborarea si monitorizarea planului de marketing si a bugetului pentru activitatilor de promovare;
  • Planificarea, organizarea si desfasurarea activitatilor de marketing, promotii publicitare, promotii PR si analiza eficienta a acestora;
  • Promovarea și comunicarea strategică online;
  • Crearea strategiei de marketing a companiei;
  • Analiza pietii si a necesitatilor clientilor;
  • Administrarea activitatii Serviciului de marketing.

Noi propunem:

  • Lucru intr-o companie stabila de succes;
  • Dezvoltare personala si profesionala;
  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Echipă activă, tînără și gata mereu de noi aventuri.

    Daca citind cele expuse v-ati gindit „asta e despre mine”, expediatine CV-ul noi cu placere il vom examina: hr@maicom.com

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть