Şef departament Call Centru

Departamentul Marketing al companiei "VOLTA" S.R.L. este în căutare de:

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul economiei și/sau IT (constituie un avantaj);
  • Experiență managerială în domeniul vânzărilor online (minim 1 an);
  • Persoană responsabilă, organizată, cu spirit de echipă (rezistentă la stres);
  • Cunoștințe privind lucrul cu documentele de vânzare;
  • Cunoștințe privind platformele de monitorizare și analiză (Google Analytics);
  • Cunoștințe privind platformele de promovare cu plată (Google Ads, FBAds);

Responsabilităţi:

  • Coordonarea procesului de vânzări online;
  • Coordonarea procesului de suport clienți;
  • Coordonarea procesului de dezvoltare, întreținere și actualizare site / magazine online;
  • Monitorizarea zilnică a indicatorii de performanță;
  • Monitorizarea activităților online ale concurenților;
  • Elaborarea strategiilor de îmbunătățire a indicatorilor stabiliți pe vânzări;
  • Identificarea noilor oportunități dedezvoltare a companiei/produselor/promoțiilor în mediul online;
  • Negocierea cu furnizorii şi cu partenerii de lucru pe segmentul platformelor online;
  • Efectuarea rapoartelor de lucru către conducerea companiei despre reușitele departamentului.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de promovare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:

Va rugam sa indicati pentru care post optati.

Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть