Manager magazin

Angajăm:

În legatură cu lărgirea rețelei comerciale Local anunțăm post vacant de Manager magazin în magazinele care se pregătesc de deschidere:

  • mun. Chisinau, CC Zorile (Sculeanca)
  • mun. Chisinau, Str Ion Creanga 45/1
  • mun. Chisinau, bd Mircea cel Batrin 8/3
  • or. Edinet
  • or. Stefan Voda
  • or. Iargara
  • or. Mingir

Responsabilități de bază:

  • Coordonarea tuturor proceselor de activitate ale magazinului;
  • Elaborarea acţiunilor pentru creşterea vânzărilor şi micşorarea costurilor operaţionale;
  • Monitorizarea și îndeplinirea obiectivelor financiare ale magazinului ativitatea căruia o coordonează (planul de vânzări, productivitate, cheltuieli operaționale, pierderi cunoscute) etc;
  • Organizarea şi participarea la inventarieri în magazin;
  • Instruirea și controlul activitatății echipei.

Cerințe:

  • Studii superioare – economie, comerț, administrare;
  • Experiență în vânzări sau într-un post similar obligatoriu;
  • Comunicare fluentă în limba română și rusă;
  • Persoana amabilă, energică, flexibilă la graficul de muncă;
  • Cunoștințe de operare cu PC - Microsoft Office, programa UNA, altele.

Garantăm:

  • Angajare oficiala si pachet social deplin;
  • Salariul fix + KPI lunar + KPI anual;
  • Perspectivă de creștere în carieră în Manager regional;
  • Cartela corporativa pentru comunicare mobilă;
  • Instruire corporativă;
  • Premii pentru angajarea „prietenilor” în companie
  • Gtafic de lucru luni-vineri 8-17 / 9-18.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu menționarea postulului vacant dorit la adresa electronică: hr@imensitate.md.

E-mail: hr@imensitate.md
Tel.: 069998469

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть