Manager logistica si aprovizionare

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilitățile postului:
• Planificarea programului de achiziții și expedieri;
• Verificarea stocurilor;
• Verificarea termenului de  valabilitate a produselor;
• Negocierea cu furnizorii cu privire la condițiile de colaborare;
• Căutarea noilor  furnizori și optimizarea sortimentului.

Cerințe:
• Experiență în corespondență de afaceri / negocieri;
• Capacitatea de a lucra eficient în modul multitasking;
• Gândire analitică, capacitatea de a lucra cu cifre;
• Responsabilitate, învățare inițiativă;
• Capacitate de organizare;
• Cunoașterea Microsoft Office, 1C, cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat, cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj.

Oferta:
• Lucru stabil într-o companie promițătoare;
• Pachet social complet;
• Salariu competitiv;
• Lucrul într-o echipă tânără și dinamică;
• Programul 5/2 de la 9.00 la 17.00;
• Există posibilitatea de a lucra de la distanță sau cu jumătate de normă.

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: tv40@search4staff.com.
Tel.060422844

E-mail: tv40@search4staff.com
Telefon: 060422844

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через