Manager logistică și achiziții

Compania specializată în producerea, montarea acoperișurilor, angajează:

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Responsabilități:

  • Organizarea și efectuarea tuturor operațiunilor legate de achiziționarea consumabilelor;
  • Organizarea si gestionarea zilnica a operatiunilor logistice;
  • Gestionarea stocurilor de materie prima si consumabile, Plasarea comenzilor de materie primă:
  • Organizarea transportului intern.

Cerințe:

  • Studii superioare/medii de specialitate (economie/transport/tehnice);
  • Cunoștințe de gestionare a bazei de date 1C;

Experiența de muncă va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Salariul 7000 - 11000 (în dependență de abilități, experiență);
  • Oficiul: str. Muncești, 799.
  • Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com   cu indicarea postului pentru care aplicați.

E-mail:   prohr.client@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через