Compania "Biz Agro " SRL angajeaza:

Manager logist in transport

Domeniul de activitate: Procurarea cerealelor destinate exportului, servicii de transport

Cerinte:
- Studii superioare finisate preferabil: financiare;
- Experienta in functie similara, reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea obligatorie a limbilor romana, rusa, engleza (va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie);
- Bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint, E-mail, Fax );
- Abilitatea de a comasa un volum mare de informatie;
- Intruchiparea calitatilor personale ca:acurateta, punctualitate, responsabilitate, onestitate si organizare pentru a obtine rezultate operative-calitative;
- Disponibilitate la un program flexibil in functie de necesitate;
- Devotament;
- Gindire analitica (3D), agerime si incredere in calitatile profesionale (este foarte importat sa le posedati, ca altfel nu Va descurcati cu sarcinile puse in fata).

Responsabilitati:
- Repartizarea si monitorizarea mijl.de transport implicate in activitatea Companiei (transportarea cerealelor procurate pe teritoriul RM si la export);
- Planificarea rationala zilnica a procesului de lucru cu mijl.de transport disponibile;
- Perfectarea zilnica a rapoartelor stabilite in cadrul Companiei si prezentarea la timp a lor conducerii;

Conditii de munca:
- Program de lucru fuil-time (8-30-18 de luni-vineri);
- Salariul stabil si atractiv (motivant p-u ceia ce faceti);
- Lucru in oficiu confortabil.

Adresa oficiului: mun.Chisinau,str.Melestiu 16/2 (in spatele Spitalului nr.1)

Expediati CV-ul la adresa: angela@bizagro.md , poza este obligatorie.

E-mail: angela@bizagro.md

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть