Manager fitness copii

Clubul multifuncțional de fitness clasa premium ”Aquaterra” angajează. Dacă sunteți o persoană activă și pozitivă acest job este pentru Dvs.:

Responsabilități de bază:

  • bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • elaborarea orarului antrenamentelor pentru copii;
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
  • atenție către detalii;
  • responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
  • studii superioare;
  • cunoștințe operare Microsoft Office;
  • putere de decizie și asumarea responsabilității;

Ce aptitudini trebuie sa aveti:

  • Experiență în domeniului fitness pentru copii minim 1 an;
  • Aptitudine de a atinge scopurile și rezultatele propuse;
  • Capacitate de a asculta și de a identifica necesitatile clientului;
  • Nivel inalt de autocontrol si autoorganizare;
  • Preferabil - studii superioare în domeniu sportului;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.

Noi oferim:

  • Program de lucru full time;
  • Pachet social integral;
  • Salariu atractiv;
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV cu poză la adresa: hr@aterra.md cu specificarea postului pentru care aplică. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

hr@aterra.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть