Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Manager evenimente

RESPONSABILITATI:

  • Planifica, organizează şi coordonează toate evenimentele desfasurate in incinta societatii (traininguri, lansări de produse, deschiderea unitatii farmaceutice noi etc.)
  • Vine cu propuneri referitor la evenimente
  • Negociază contracte cu prestatorii de servicii
  • Asigura buna desfasurarea a tuturor evenimentelor derulate in entitate;
  • Elaborează planificări strategice şi desfăşurătorul evenimentelor; Asigura logistica acestora
  • Proiectează si aproba bugetul evenimentului;

CERINTE:

  • Studii superioare în Marketing/PR;
  •  Experianță în funcție similară de min. 2 ani;
  •  Persoana responsabilă, onestă, proactivă;

CE OFERIM:

  •  Salariu motivant achitat la timp;
  •  Pachet social complet;
  •  Posibilitate de creştere profesională;
  •  Pachet atractiv de beneficii.

Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adesa de e-mail: Mariana.Rapcea@felicia.md

Sau să apelezi la numarul de telefon: 069 566 350;

Te așteptăm în echipa noastră!

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть