Family Finance” SRL este o organizație de creditare nebancară specializată în oferirea creditelor mici de consum. Compania are statut internațional și își desfășoară activitatea în Ucraina și Georgia. Cei peste 1 000 de angajați care activează în 70 de subdiviziuni regionale din Ucraina și Georgia zilnic muncesc pentru a le oferi clienților servicii de calitate și acces imediat la resurse financiare. Misiunea noatră este de a construi relații pe termen lung cu angajații, clienții și partenerii companiei bazate pe încredere, un grad înalt de profesionalism, responsabilitate personală și înțelegere reciprocă. În prezent avem nevoie de noi colegi pentru noua noastră filială din Republica Moldova.

Manager echipa or. Ungheni

Responsabilități:

  • Organizarea și gestionarea echipei de consultanți (atragere consultanți in echipă, instruire, planificare, controlul sarcinilor trasate);
  • Gestionarea bazei de date de clienți (identificarea și atragerea clienților noi);
  • Participarea la elaborarea, implimentarea și monitorizarea activităților promoționale;
  • Planificarea, organizarea și analiza vînzărilor realizate de companie;
  • Asistență la executarea contractelor de credit;

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență cel puțin 1 an în următoarele domenii:
  • vânzarea produselor creditare
  • vînzarea în segmentul retail
  • Capacitatea de a lua rapid decizii privind acordarea creditelor;
  • Abilități de procesare și analiză a unor volume mari de informații (cifre, documente);
  • Experiență în recrutarea și selectarea personalului;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Competențe manageriale și organizatorice;

Condiții de muncă:

  • Posibilitatea de a lucra alături de o echipă de profesioniști în cadrul unei companii stabile;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Salariu competitiv și un sistem de bonusare;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie, posibilitatea de a participa la traininguri și seminare corporative.

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa electronica ludmilabujor@gmail.com

Vor fi contactate doar persoanele selectate!

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через