Compania „Eurocall” angajează:

Manager direcție Italia

Call center internațional este în căutarea unui manager care vorbește fluent limba italiană și cunoaște la nivel mediu limba rusă. Este necesară experiența anterioară de succes în poziția de manager/supervizor în cadrul unui call center sau în poziția de manager al departamentului vînzări.

Responsabilități:
- realizarea activității de planificare și întocmirea dărilor de seamă (gestionarea corespondenței prin serviciul gmail);
- instruirea operatorilor din call center în domeniul utilizării programului;
- instruirea operatorilor din call center în domeniul comunicării telefonice cu clienții;
- audierea convorbirilor telefonice;
- realizarea scopurilor și obiectivelor propuse;
- elaborarea și implementarea măsurilor în vederea îmbunătățirii calității muncii operatorilor;
- menținerea relațiilor cu clienții prin intermediul poștei electronice.

Cerințe:
- exprimare corectă;
- cunoștințe de operare PC;
- atenție, responsabilitate;
- experiență de cel puțin un an în domeniul vînzărilor;
- atitudine binevoitoare și rezistență la stres;
- experiență anterioară de succes într-o poziție de conducere;
- orientare către rezultate.

Condiții:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- posibilitatea de a avea un venit lunar de pînă la 1 000 $ (salariu de 600 $ + premii în funcție de performanțele obținute);
- un colectiv tînăr și unit;
- 8 ore de lucru pe zi, 5 zile lucrătoare pe săptămînă;
- program de lucru full time;
- un job interesant și oportunitatea de a comunica cu vorbitorii nativi de limba italiană;
- instruirea privind utilizarea sistemului CMR și standardele de activitate.

E-mail: eurocallmd@gmail.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть