1. Vrei să fii angajat intr-o companie stabilă și de succes?
2. Primești plăcere comunicînd cu diferite persoane?
3. Îți pasă de calitatea comenzii și drept rezultat vezi clientul mulțumit?
4. Vrei să influențezi asupra venitului tău și să crești financiar?

Compania  REXART SRL, care este lider pe piață in producerea obiectelor promoționale și corporative, invită spre colaborare:

Manager de vînzări / 5 000-7 000 lei

Cerințe:
- studii superioare
- cunoașterea limbii romăne și ruse
- experiență în vînzări (nu mai puțin de 2 ani)
- responsabilitate și punctualitate
- atenție la detalii
- dispus pentru a învăța
- capacitatea de a lucra în echipă
- dorință de a se dezvolta
- capacitatea de a analiza și de a duce tratative

Responsabilități:
- căutarea activă a potențialilor clienți (apeluri telefonice reci, corespondență electronică)
- stabilirea și dezvoltarea relațiilor cu clientul
- întîlniri și prezentari a produselor companiei
- încheierea contractelor
- pregătirea rapoartelor privind activitatea efectuată
- însoțirea clientului la toate etapele procesului de lucru

Benificii:
- orar de lucru de la 9.00 pînă la 18.00, de luni pînă vineri
- pachet social complet
- inițiere in publicitate și tehnolgii de executare
- posibilitate de creștere profesională
- salariu stabil + % din vînzări
- achitarea transportului pentru ieșiri la client
- achtarea convorbirilor telefonice mobile
- locație convenabilă a oficiului (Rîşcani, str.M.Costin)

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și poza pe adresa hr_rexart@mail.ru  (mai multe detalii puteți vedea pe www.rexuvit.md  , site-ul nou este in dezvoltare).

E-mail: hr_rexart@mail.ru
Сайт: www.rexuvit.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть