Compania «Conluxart» SRL angajează:

Manager de vânzări

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
- Identificarea șantierelor noi de constricții în perimetrul zonei alocate;
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
- Întocmirea rapoartelor săptămânale privind rezultatele înregistrate.

Cerințe:
- Studii superioare finalizate;
- Experiență în vânzări minimum un an;
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
- Permis de conducere categoria B de minimum un an.

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
- Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive.

Oferim:
- Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări)
- Telefon mobil de serviciu, laptop;
- Mașină de serviciu;
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr;

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu poză la adresa de e-mail: victor.gutium@conluxart.md cu mențiunea „Manager vânzări”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

«Conluxart» SRL
Str. Pușkin 47/1, bl. C, of. 4, Chișinău, Moldova
E-mail: victor.gutium@conluxart.md
Tel.: +373 60 050504
Site: www.conluxart.md

back forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть