Manager de vânzări limba franceză (fix 900$-1500$)

Responsabilități:

  • Atragerea clienţilor noi şi menţinerea clienţilor existenţi;
  • A oferi suport și informații referitoare la servicii;
  • Vînzarea produselor servicii online;
  • A cerceta și a aplica informația despre produse noi;
  • Desfășurarea întâlnirilor cu clienţii, prezentarea propunerilor comerciale;

Cerinţe:

  • Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj;
  • Spirit organizatoric şi de iniţiativă, exigenţă, sociabilitate, corectitudine, aptitudini analitice;
  • Cunoaşterea fluentă a limbii franceză
  • Dorința de a învăța lucrurile noi;
  • abilitatea de a lucra în echipă;
  • Utilizarea calculatorului.

Oferim:

  • Cursuri și instruire gratuite de formare și dezvoltare profesională;
  • Un sistem de bonus saptamanal;
  • Salariu fix 900$-1500$ + KPI+ %;
  • Pauză dulce cu ceai și biscuiți;
  • Echipă dinamică și ambițioasă.
  • Traininguri și mărirea calificării din contul companiei;
  • Teambuilding-uri active;
  • Posibilitatea de a avansa în cariera;
  • Oficiu modern cu ceai\cafea,dulciurile și consola de jocuri pentru odihnă;

Locație: Chișinău, Centru
Grafic de muncă: 10:00 - 19:00

Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: arina.hr.md@gmail.com, iar noi te vom contacta.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть