Manager de vanzări cu salariu de la 15000+% | Менеджер по продажам (з/п от 15000+%)

Responsabilități:

  • Vînzarea activă a produselor companiei;
  • Consultarea clientului;
  • Crearea comenzii, controlul achitării și eliberarea produselor;
  • Și, bineînțeles, căutarea noilor clienți;
  • ....Și mult mai mult. În timp, vă vom putea oferi mai multe responsabilități.

Cerințe:

  • Cunoașterea programului 1C (preferabil);
  • Capacitate de a lua decizii în mod independent;
  • Eficiență ridicată de muncă;
  • Disciplină, onestitate și atentie;
  • Responsabilitate și inițiativă.

Oferim:

  • Angajare oficială, pachet social complet;
  • Concediu anual plătit (28 zile);
  • Salariu motivant - de la 15000 +% din vanzări;
  • Lucru într-un oficiu nou și modern;
  • Lucru într-o echipă tînără și activă;
  • Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
  • Telefon mobil de serviciu.

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: hr@metancor.md.
Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
tel.: 062-029-997
web: www.metancor.md

Обязанности:

  • Активно продавать продукты компании;
  • Консультировать клиентов;
  • Сопровождать сделки, контролировать оплату и отгрузку продукции;
  • И, естественно, искать новых клиентов;
  • .... И многое другое. Со временем мы сможем предложить Вам больше обязанностей и ответственности.

Требования:

  • Знание программы 1С желательно;
  • Способность самостоятельно принимать решения;
  • Высокая работоспособность и трудолюбие;
  • Дисциплинированность,честность и внимательность;
  • Ответственность и инициативность.

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство, полный соц. пакет;
  • Оплачиваемый отпуск (28 дней);
  • Мотивирующую заработную плату от 15000 + % от продаж;
  • Работу в новом современном офисе;
  • Работу в молодом активном коллективе;
  • Перспективу профессионального и карьерного роста;
  • Корпоративную мобильную связь.

Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

Просьба CV высылать на e-mail: hr@metancor.md, а также в теме письма указывать наименование вакансии.
Тел.: 062-029-997

E-mail: hr@metancor.md
062-029-997
www.metancor.md

Прикрепить CV Создать CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV