Compania Trigor AVD SRL angajează:

Manager de proiect | Magazin online www.comenzi.md

Magazinul online www.comenzi.md  aparține de Trigor AVD, una dintre cele mai mari companii din țară, de distribuție a produselor alimentare și nealimentare. Trigor AVD numără peste 250 de angajați.

Ne dorim să dezvoltăm rapid proiectul de e-commerce, de aceea căutăm oameni potriviți să-l dezvolte eficient.

Candidatul potrivit pe care îl căutăm:

  • Capacitate de analiză cost-beneficiu
  • Cunoștințe de baza SEO și e-commerce
  • Experiență în vânzări online sau marketing, constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii companiei și al proiectului în mediul online
  • Întreținere și actualizare site/magazin online
  • Identificarea continuă a noilor oportunităti și idei de dezvoltare a companiei/produselor/promoțiilor în mediul online
  • Administrarea, după caz, al site-ului/ magazin online: introducere produse, descrierea lor, preț, stoc, editare fotografii.
  • Salariul este fix + bonusuri din vânzări, în funcție de rezultate.
  • În pachetul salarial va fi inclus și tichete de masă.

Pentru a aplica la acest post vacant, trimiteti CV-ul la adresa de email: office@trigor.md  menționând jobul pentru care aplici.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть