Fujikura Automotive MLD este companie Japoneză în domeniul Automotive -  de asamblare a cablajelor auto. Activăm pe piaţa din Republica Moldova din iunie 2016. Suntem orientaţi spre Calitate, Siguranţă şi Dezvoltare.

Fujikura Automotive MLD angajeaza:

Manager de Proiect, Departament Inginerie (Sef proiect / program)

PROFILUL CANDIDATULUI:

- Studii superioare în domeniul inginerie;
- Experiență în conducerea și organizarea unei echipe de ingineri, minim 3 ani;
- Experiență în companie internațională, minim 3 ani;
- Capacitate de organizare și planificarea;
- Bun comunicator, organizator, facilitator;
- Limbi străine: Rusa, Engleza – Avansat;
- MS Office

RESPONSABILITĂȚI DE BAZA:
- Asigurarea eficientă a utilajelor pentru producție în funcție de cererea clientului/cerințele clientului;
- Analizează optimizarea proceselor și a echipamentelor de producție;
- Stabilirea unui proces de îmbunătățire continuă cu accent pe idei de eficiență, îmbunătățire, de calitate și de automatizare;
- Stabilirea, gestionarea și dezvoltarea echipei de inginerie;
- O cooperare strânsă cu departamentele internaționale;
- Dezvoltarea și coordonarea departamentului de inginerie, în ceea ce privește procesele, structurile, instruirea angajaților etc.;
- Asigurarea circulației informației în cadrul proiectului;
- Monitorizarea progresului față de obiectivele propuse în cadrul proiectului;
- Raportarea obligatorie directorului fabricii.

OFERIM:
- Pachet social complet din prima zi de angajare
- Program de lucru: Luni- vineri, de la 8:30 - 17:30
- Transport gratuit
- Creștere profesională

Va invitam sa ne trimiteti CV-ul la adresa chisinau.recruting@eu.fujikura.com

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть