Manager control în producere / Менеджер по контролю на производстве

Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe. În legătură cu mărirea volumului de lucru, invită spre colaborare, pentru muncă permanentă, angajați perseverenți, orientați spre rezultat.

Compania Metancor-COM SRL invită în echipa sa MANAGER CONTROL ÎN PRODUCERE în secția de producere a mărfii din inox.

Responsabilități:

- Evidența registrului de comenzi la producere și întreținerea lui într-o stare îngrijită;
- Controlul volumului de lucru a secțiilor de producere;
- Controlul executării planului de producere;
- Comunicarea, în cadrul companiei, a comenzilor din producere;
- Formarea dărilor de seamă pentru administrație;
- Întocmirea dărilor de seamă referitor la prezență, întîrziere și lipsa angajatului cu indicarea motivului, din secția de producere;
- Evidența personalului în secția de producere;
- Executarea cerințelor administrației;
- La necesitate – înlocuirea maestrului secției de producere.

Cerințe:
- Experiență în lucru în producere;
- Aptitudinea de a lucra în regim multi-sarcini;
- Aptitudini bune în comunicare.

Oferim:
- Angajare oficială, pachet social complet;
- Concediu anual plătit (28 zile);
- SALARIU MOTIVANT ȘI LA TIMP;
- Condiții de muncă foarte favorabile;
- Lucru într-un oficiu nou și modern;
- Lucru într-o echipă tînără și activă;
- Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
- Adresa: str. Uzinelor, 169, sec. Ciocana, m. Chişinău.

TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: hr@metancor.md  sau SUNĂ ACUM 062-029-997.
web: www.metancor.md

Компания Metancor-Com SRL приглашает в свою команду МЕНЕДЖЕРА ПО КОНТРОЛЮ НА ПРОИЗВОДСТВЕ в цех по производству изделий из нержавеющей стали.

Обязанности:
- Ведение реестра заказов в производстве и поддержание его в актуальном состоянии;
- Контроль загруженности отделов производства;
- Контроль выполнения производственного плана;
- Коммуникации внутри компании по вопросам заказов на производство;
- Формирование установленных отчетов для руководства;
- Составление сводок о явках сотрудников на работу, опозданиях и неявках с указанием их причин;
- Ведение учета списочного состава работающих;
- Выполнение всех указаний руководителя;
- При необходимости - замещение должности мастера цеха.

Требования:
- Опыт работы на производстве (технологом, учетчиком, диспетчером производства);
- Умение работать в режиме многозадачности;
- Доброжелательность, хорошие навыки коммуникации.

Мы предлагаем:
- Официальное трудоустройство, полный соц.пакет;
- Оплачиваемый отпуск (28 дней);
- МОТИВИРУЮЩУЮ И СВОЕВРЕМЕННУЮ ЗАРАБОТНУЮ ПЛАТУ;
- Очень благоприятные условия труда;
- Работу в новом современном офисе;
- Работу в молодом активном коллективе;
- Перспективу профессионального и карьерного роста.

Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md  или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 062-029-997
web: www.metancor.md

E-mail: hr@metancor.md
Тel.: 062-029-997
Сайт: www.metancor.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через