Manager B2B | Departamentul Vînzări B2B

Te invităm sa fii parte a echipei MAIB!

Misiune post: Menținerea și dezvoltarea relației de parteneriat și colaborare cu clienții băncii pe segment B2B.

Responsabilitățile funcției:

  • Studierea pieței bancare și identificarea potențialilor parteneri și clienți
  • Încheierea contractelor sau renegocierea condițiilor contractuale existente
  • Monitorizarea derulării contractelor cu partenerii băncii

Abilități necesare:

  • Studii superioare și experiență în domeniul vînzărilor B2B
  • Capacitate de orientare rapidă în situații diverse și de a lua decizii corecte
  • Capacitate de convingere și grad înalt de responsabilitate
  • Capacitate orientate spre performanță și rezultat
  • Cunoașterea limbilor : română, rusă (engleza reprezintă un plus)
  • Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)

Ce oferim:

  • Salariu competitiv și beneficii, deoarece suntem prima bancă in Agile Transformation;
  • Tichete de masă și credite preferențiale;
  • O gamă largă de reduceri la partenerii maib (fitness, servicii medicale, etc.);
  • Oportunități excelente de a avea autonomie în poziția ta, de a te bucura de viața profesională împreună cu echipa noastră și de a fi contribuitorul cheie în construirea unei bănci agile.

Ne vom bucura să facem echipă comună și să mergem la pas spre nivelul următor!

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa resurseumane@maib.md, indicând funcția pentru care se candidează.
*Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть