Specialist Asigurări Agricole

Grupul GRAWE și-a construit puterea financiară de-a lungul a peste 190 de ani în 18 țări, având 20 ani de experiență pe piața de asigurări din Republica Moldova.
Pentru a crește echipa noastră de profesioniști, angajăm:

Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Competențe și studii:
  • Studii superioare specializate în agronomie;
  • Cunoașterea limbii române și engleze (cel puțin nivel intermediar);
  • Cunoștințe avansate în utilizarea pachetului de bază Microsoft Office(Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoașterea producătorilor agricoli-constituie un avantaj.
Profil personal:
  • Capacități de comunicare (scris și verbal);
  • Abilitați de organizare și coordonare de proiecte;
  • Discretie, diplomatie, loialitate, seriozitate.
Responsabilităţi principale:
  • Dezvoltarea continuă a produsului de asigurări în agricultură;
  • Prezentarea produsului și oferirea de suport și consultanță clienților;
  • Identificarea activă a noilor clienți și dezvoltarea unei relații de durată cu aceștia;
  • Colaborarea cu partenerii externi în procesul de implimentare și dezvoltare a produsului de asigurări în agricultură.
Oferim:
  • Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
  • Posibilitatea schimbului de experiență în cadrul grupului;
  • Posibilități de promovare;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Participarea la Training-uri.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul în română, la adresa electronică: job@grawe.md și să indicații în tema e-mail-ului funcția pentru care optați “Specialist Asigurări Agricole”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați.

job@grawe.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть