Noi suntem lideri domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Manager asigurarea calității

Cerințe față de candidat:
−  Studii superioare;
−  Experienţa profesională, minim 1 an;
−  Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză;
−  Perseverență și orientare spre rezultat;
−  Responsabilitate, abilităţi de comunicare şi organizare;
−  Bune competente in comunicare, lucrul cu deadline-uri.
−  Implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
−  Capacitate de analiza şi sinteză, orientare spre rezultat;
−  Cunoașterea avansată a calculatorului (MS Office);
−  Deținerea permisului de conducere categoria B.

Responsabilităţi:
-     Asigură implementarea sistemului de management al calității în conformitate cu standartele ISO 9001:2015;
-     Menţine şi îmbunătăţeşte permanent manualul sistemului de management al calității, procedurile de sistem şi instrucţiunile de lucru;
-     Coordonează elaborarea și îmbunătăţirea documentelor de management al  sistemului de calitate pentru toate funcțiile din companie;
-     Organizează și participă la auditul intern este membru în cadrul echipei de uditori de sistem pentru mentinerea certificării ISO;
-     Creeaza planul de actiuni in urma auditurilor petrecute;
-     Depistează și analizează neconformitățile și elaborează măsurile de rezolvare și prevenire a acestora;
-     Indeplinește documentaţia necesară conform cerințelor ISO 9001:2015;
-     Asigură respectarea standardelor europene în companie.

Beneficii:
-  Pachet salarial atractiv: salariul fix + bonusuri pentru rezultate;
-  Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
-  Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: resurse.umane@imunotehnomed.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть